Nowość! Lekcja makijażu on line

Nowość w ofercie! Lekcja makijażu on line! 

Wiem, że wiele z Was chciałaby skorzystać z nauki makijażu. Jednak ze względu na różne obowiązki, odkłada tę usługę na moment, gdy będziecie mieć czas… Teraz możemy spotkać się na lekcji makijażu on line! Takie spotkanie, sprawia, że możesz zrobić to w dogodnym dla Ciebie momencie i bez wychodzenia z domu. Zaś w zaciszu swojego domu,  możesz codziennie, poćwiczyć nabyte makijażowe umiejętności. Tym bardziej, że otrzymasz ode mnie nagranie naszej lekcji i skrypt z opisem makijażu krok po kroku.

Jak wygląda lekcja makijażu on line?

1. Wypełniasz specjalny formularz on line, który zawiera wszystkie istotne dla mnie informacje, do poprowadzenia lekcji on line. Formularz, wraz ze swoimi zdjęciami odsyłasz mi w wiadomości zwrotnej.
2. Następnie ustalamy datę spotkania przez komunikator na żywo (wytyczne otrzymasz ode mnie w mailu przed spotkaniem, proponuję Zoom lub Skype).
3. Na żywo pokażę Ci krok po kroku, wybrany przez Ciebie makijaż, a następnie będziesz mogła go odwzorowywać na swojej twarzy. Obie będziemy przed kamerami, więc na bieżąco będę mogla sprawdzać i korygować Twoje działania.

Po lekcji makijażu on line otrzymasz ode mnie:

– skrypt ze zdjęciami i opisem, jak odwzorować makijaż krok po kroku, raz jeszcze w dowolnym momencie
– listę polecanych kosmetyków oraz pędzli i innych akcesoriów, które okażą się niezbędne do wykonania makijażu,
– nagranie naszej lekcji on line! Będziesz mogła w każdej chwili wrócić do naszej lekcji i ponownie jej odsłuchać! Jest to BONUS, którego nie ma podczas standardowego spotkania. 

Jeśli stwierdzisz, że to Ci nie wystarczy i chcesz się spotkać indywidualnie, jak minie czas epidemii, zapraszam Cię na takie spotkanie. Jego cena zostanie pomniejszona o koszt lekcji on line! To specjalny prezent! Zatem możesz mieć 2 lekcje makijażu w cenie standardowej  indywidualnej lekcji.

Lekcja makijażu on line teraz w cenie 179 zł!

Potrzebujesz więcej informacji lub chcesz poprosić o formularz kliknij tutaj.

Lekcja makijażu on line