Pakiety usług

ODKRYJ SWOJE PIĘKNO

To wspaniała przygoda z kolorem, która może się stać początkiem Twojej przemiany.

W pakiecie  analiza kolorystyczna w systemie 12 typów urody oraz lekcja makijażu z doborem kosmetyków. Dowiesz się jakie kolory podkreślają Twoją urodę i nauczysz się je wykorzystywać w makijażu. Pomogę podjąć właściwe decyzje przy zakupie kosmetyków, pokażę, gdzie zrobić zakupy on line. Jako podsumowanie naszego spotkania otrzymasz look book dla  Twojego typu kolorystycznego oraz skrypt makijażowy – przewodnik, dzięki któremu w domu będziesz mogła odtworzyć stworzone podczas spotkania makijaże.

Cena pakietu: 500 zł

DROGA DO STYLU

Pragniesz większej przemiany, chciałabyś w końcu nie zastanawiać się pod szafą co na siebie ubrać? Albo chciałabyś wiedzieć co wybierać i jak łączyć ubrania? Ten pakiet to początek zmian w Twojej garderobie i w świadomym kreowaniu wizerunku. Analiza kolorystyczna w systemie 12 typów urody powie nam jakie kolory powinny znajdować się w Twojej szafie, a określenie sylwetki pozwoli na dobór właściwych fasonów. Przegląd garderoby i porządki w szafie sprawią, że odkryjesz swoją szafę na nowo i stworzą przestrzeń dla nowych ubrań. Pomogę Ci zaplanować zestawy ubraniowe na najbliższe 2 tygodnie. Do tego otrzymasz look book dla typu kolorystycznego i przewodnik po fasonach dla Twojej sylwetki. Dodatkowo bezpłatnie otrzymasz e-booka o komponowaniu garderoby.

Cena pakietu: 700 zł

REWOLUCJA W TWOJEJ SZAFIE

W tym pakiecie skupiamy się na Twojej sylwetce i garderobie.

Znasz już swój typ kolorystyczny, a chciałabyś zacząć głębsze zmiany? To jest świetne rozwiązanie dla Ciebie. 

Zaczniemy od poznania Twojej sylwetki i jej atutów oraz doboru fasonów ubrań, które to najlepiej podkreślą. Następny krok to przegląd garderoby –  usuniemy z niej ubrania,  które Tobie nie służą i zrobimy miejsce na nowe. Stworzę listę potrzebnych rzeczy i udamy się na zakupy. Na koniec stworzę zestawy i pokażę Ci jak komponować ubrania i dodatki.  Pomogę Ci zaplanować zestawy ubraniowe na najbliższe 2 tygodnie. Do tego otrzymasz look book dla typu kolorystycznego i przewodnik po fasonach dla Twojej sylwetki. Dodatkowo bezpłatnie otrzymasz e-booka o komponowaniu garderoby.

Cena pakietu: 700 zł 

EFEKT „WOW”

Chcesz od razu zacząć zmiany w  Twoim stylu i przejść prawdziwą metamorfozę? Ten pakiet jest dla Ciebie. Podczas analizy  kolorystycznej w systemie 12 typów urody ustalę paletę Twoich kolorów. Określę typ sylwetki i wskażę najkorzystniejsze fasony ubrań.  Przegląd garderoby sprawi, że odkryjesz szafę na nowo, a z gotową listą udamy się na zakupy. Na koniec  stworzę dla Ciebie zestawy ubrań na najbliższe 2 tygodnie i pokażę jak komponować stylizacje. Otrzymasz ode mnie look book dla Twojego typu kolorystycznego i  sylwetki. Dodatkowo będziesz mogła skorzystać z mojej opieki stylizacyjnej i konsultacji przez kolejny miesiąc przy okazji kolejnych zakupów.

Cena pakietu 1000 zł

Dodatkowo możliwość zorganizowania sesji zdjęciowej z wizażem dokumentującej Twoją przemianę.