Pakiety usług

ANALIZA KOLORYSTYCZNA WRAZ Z PRZEGLĄDEM GARDEROBY

Pragniesz większej przemiany, chciałabyś w końcu nie zastanawiać się pod szafą co na siebie ubrać? Albo chciałabyś wiedzieć co wybierać i jak łączyć ubrania? Ten pakiet to początek zmian w Twojej garderobie i w świadomym kreowaniu wizerunku. Analiza kolorystyczna w systemie 12 typów urody powie nam jakie kolory powinny znajdować się w Twojej szafie, a określenie sylwetki pozwoli na dobór właściwych fasonów.

Przegląd garderoby i porządki w szafie sprawią, że odkryjesz swoją szafę na nowo. Stworzę również przestrzeń dla nowych ubrań. Pomogę Ci zaplanować zestawy ubraniowe na najbliższe 2 tygodnie oraz pokażę jak łączyć kolory. Przygotuję  dla Ciebie także listę zakupów.

Do tego otrzymasz look book dla typu kolorystycznego i przewodnik po fasonach dla Twojej sylwetki.

BONSUS: e-book o komponowaniu garderoby.

Cena pakietu: 600 zł

Wybieram ten pakiet

Przegląd garderoby i wspólne zakupy

Zaczniemy od poznania Twojej sylwetki i jej atutów oraz doboru fasonów ubrań, które to najlepiej podkreślą. Następny krok to przegląd garderoby –  usuniemy z niej ubrania,  które Tobie nie służą i zrobimy miejsce na nowe. Stworzę listę potrzebnych rzeczy i udamy się na zakupy.

Na koniec stworzę zestawy i pokażę Ci jak komponować ubrania i dodatki.  Pomogę Ci zaplanować zestawy ubraniowe na najbliższe 2 tygodnie. Otrzymasz również przewodnik po fasonach dla Twojej sylwetki, z przykładowymi stylizacjami.

BONUS: e-book o komponowaniu garderoby.

Cena pakietu: 650 zł

Wybieram ten pakiet

metamorfoza

Chcesz od razu zacząć zmiany w  Twoim stylu i przejść prawdziwą metamorfozę? Ten pakiet jest dla Ciebie.

Zaczynamy od analizy  kolorystycznej w systemie 12 typów urody. Gdy ustalę paletę Twoich kolorów, pokażę Ci jak łączyć kolory.  Następnie określę typ sylwetki i wskażę najkorzystniejsze fasony ubrań.  

Kolejny krok to przegląd garderoby.  Sprawi, że odkryjesz szafę na nowo. Oczyszczę szafę z zalegających ubrań, a z pozostałych stworzę zestawy oraz listę zakupów do uzupełnienia garderoby. Z gotową listą udamy się na zakupy.

Na koniec  stworzę dla Ciebie zestawy ubrań na najbliższe 2 tygodnie i pokażę jak komponować stylizacje. Otrzymasz ode mnie look book dla Twojego typu kolorystycznego i  sylwetki.

BONUS 1: konsultacje ze stylistką on line przez kolejny miesiąc przy okazji kolejnych zakupów. 

BONUS 2: e-book o komponowaniu garderoby.

Cena pakietu 900 zł

Dodatkowo możliwość zorganizowania sesji zdjęciowej z wizażem dokumentującej Twoją przemianę.

Wybieram ten pakiet