Grupowe warsztaty makijażu

Chciałabym Cię zaprosić na lekcję makijażu dziennego i wieczorowego (day to night).

Jeśli codzienny makijaż sprawia Ci problemy, albo ograniczasz się do podkładu i tuszu do rzęs, a chciałabyś więcej, to świetna rozwiązanie dla Ciebie. Wraz z innymi kobietami, które chcą dowiedzieć się jak prawidłowo wykonać swój makijaż, nauczysz się, jak sprawić żeby makijaż był trwały, dopasowany do okazji i urody. Pokażę Wam kilka trików, dzięki którym będziesz mogła „podkręcić” makijaż dzienny do wersji wieczorowej.

Spotkamy się w niewielkiej grupie 4 osobowej. Dzięki temu będę mogła poświęcić każdej z Was odpowiednią ilość czasu i pokazać jak precyzyjnie nakładać cienie czy dobrać podkład.

Podczas warsztatów przyjrzymy się zawartości Waszych kosmetyczek, wymienimy doświadczenia na temat jakości kosmetyków. Ustalimy co warto mieć w kosmetyczce, a z czego zrezygnować.

Pokażę jak prawidłowo wykonać makijaż, zdradzę tajniki modelowania twarzy oraz sposoby doboru kolorów w makijażu. Następnie Wy pod moim okiem sięgniecie po pędzle i będziecie ćwiczyć swoje makijaże w wersji dziennej oraz wieczorowej.

Zapewniam wszystkie potrzebne do pracy narzędzia, kosmetyki i pędzle, swobodną babską atmosferę oraz pyszny poczęstunek. Ty musisz zabrać jedynie dobry humor i swoją kosmetyczkę.

Grupowe warsztaty makijażu to świetny pomysł spędzenia „babskiego” popołudnia czy wolnego czasu. Zatem zaproś swoją mamę, najlepszą kumpelę czy przyjaciółkę i zaplanujcie czas dla siebie.

Czas trwania warsztatów 4h

Cena 180 zł od osoby


Facebook


Instagram


Pinterest