Stylizacja na wesele – diabeł tkwi w szczegółach

Znasz ten scenariusz? Dostałaś zaproszenie na ślub i wesele. Twoja stylizacja zaczyna Ci spędzać sen z powiek. Myślisz o sukience, butach, dodatkach i… zaczynasz poszukiwania. Szukasz swojej wizji. Niby wiesz czego chcesz, ale To co znajdujesz w sklepach to nie to… Im bliżej wesela tym w większą panikę zaczynasz wpadać. Nic Ci się nie podoba… Niestety jeśli szukamy czegoś konkretnie, ciężko nam znaleźć… a może problem nie tkwi w samej sukience, a np. w dodatkach?

Zawsze chcemy wyglądać wyjątkowo i pięknie. Warto pamiętać, żeby było też stosownie do okazji. Znalezienie czegoś oryginalnego nie jest łatwe. Szukamy kreacji wyjątkowej, na daną okazję. Niestety, przez to, zalega ona potem w szafie. Przecież na kolejne wesele nie pójdziesz w tym samym…

A czy naprawdę potrzebujemy nie wiadomo jak wyszukanej sukienki? Może warto postawić na coś ponadczasowego, prostego, co zyska wyjątkowy blask w otoczeniu odpowiednich dodatków? 

Mamy czas wyprzedaży. Jeśli czeka Cię uroczystość weselna, a nie masz jeszcze kreacji, to świetny czas, żeby skompletować wyjątkową stylizację za nieduże pieniądze.

Poniżej na przykładach sukienek z marki Reserved, które wcześniej pokazałam na instastory, pokazuję, jak „zwykłą” sukienkę zmienić w wyjściową stylizację. Żadna z tych sukienek na wyprzedaży, nie przekroczyła kwoty 120 zł. Dopiero odpowiednio dobrane dodatki sprawiają, że nabierają uroczystego wyrazu. Co więcej możesz je nosić latem do sandałów, klapek czy espadryli z torbą typu koszyk lub do pracy. Zatem nie zalegną w czeluściach szafy, a wykorzystasz je jeszcze na co dzień.

Dajcie znać, którą stylizacje wybrałabyś na uroczystość weselną.

Stylizacja nr 1 

Sukienka RESERVED

Kolczyki, buty, torebka: ZALANDO

Stylizacja nr 2

Sukienka RESERVED

Kolczyki, torebka, buty: ZALANDO

Stylizacja nr 3

Sukienka RESERVED

Kolczyki, torebka, buty: ZALANDO

Stylizacja nr 4

Sukienka RESERVED

Kolczyki, bransoletka, torebka : ZALANDO

Buty: NEŚCIOR

Stylizacja nr 5

Sukienka RESERVED

Kolczyki, torebka, buty: ZALANDO

Stylizacja nr 6

Sukienka RESERVED

Kolczyki, torebka, pierścionek: ZALANDO

Buty: NEŚCIOR

Stylizacja nr 7

Sukienka RESERVED

Kolczyki ZALANDO

Torebka ZARA

Buty: NEŚCIOR

Stylizacja nr 8

Sukienka RESERVED

Kolczyki, torebka, buty ZALANDO

Stylizacja nr 9

Sukienka RESERVED

Kolczyki, bransoletka, torebka, buty: ZALANDO

Stylizacja nr 10

Sukienka RESERVED

Kolczyki MANGO

Torebka, buty ZALANDO

Stylizacja nr 11

Sukienka RESERVED

Kolczyki, pierścionek, torebka ZALANDO

Buty NEŚCIOR

 

Jeśli czujesz, że chciałabyś abym pomogła Ci w skompletowaniu odpowiedniej dla Ciebie stylizacji na tak wyjątkową okazję, skorzystaj z usług zakupów na wielkie wyjście lub on line.

Informacje znajdziesz tutaj.

2 odpowiedzi do “Stylizacja na wesele – diabeł tkwi w szczegółach”

  1. Uwielbiam twoje wpisy i na blogu i na Fb czy na Instagramie. Z tych stylizacji trudno coś zdecydowanie wybrać. Szczególnie, gdy ostatnio zakochana jestem w różnych odcieniach niebieskiego. w sumie dla mnie to chyba 4 by pasowała i te piękne buty.

    1. Dziękuję :), po takich komentarzach skrzydła rosną 🙂 Cieszę się, że znalazłaś pasującą Ci stylizację. Może inspiracja się przyda 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *